دانلود نمونه سوالات خرداد 97 | سوال جدیدپنج شنبه ۱۰ فروردین ۱۴۰۲

پذیرش 2000 دانشجوی جدید در دانشگاه پیام نور کردستان - دانلود نمونه سوالات | سوال جدید

سخن دوست :امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
شرکت آچار فرانسه خیابان

[ad_1]

به گزارش پیام نورنا (PNUNA.COM) : اسکندر مرادی ظهر امروز در مراسم استقبال از دانشجویان جدیدالورود که در محل سالن همایش دانشگاه برگزار شد، اظهار کرد: دانشگاه مکانی برای ایجاد رابطه متقابل میان دانشجو و استاد است لذا دانشجویان برای نیل به ارتقاء علمی باید با توجه به منابع، اساتید صاحب علم، ایمان و تخصص برای رسیدن به موفقیت از این فرصت طلایی استفاده کنند.

وی در ادامه با اشاره به تحصیل در این مکان آموزشی، اذعان کرد: دانشگاه پیام نور سیستمی مبتنی بر آموزش نیمه‌حضوری است که دانشجو در کنار تحصیل می‌تواند همزمان به اشتغال بپردازد.

به گفته این مقام مسوول، قریب به دو دهه است که سیستم آموزشی، آموزش از راه دور در دنیا مطرح شده که مبتنی بر اصول آموزشی جدید است به این صورت که دانشجوی پذیرفته شده در دانشگاه پیام نور مانند سایر دانشگاه‌های متعارف نیازی به حضور در کلاس ندارد.

مرادی خطاب به دانشجویان اظهار کرد: ذهنیت شما به دانشگاه پیام نور باید نسبت به ذهنیت دانشجوی دانشگاه کردستان متفاوت باشد.‌

وی با بیان اینکه سیستم تدریس در این مکان آموزشی متفاوت است، تصریح کرد: دانشگاه پیام نور یکی از بهترین سیستم‌های آموزشی دنیا است.

رییس دانشگاه پیام نور استان کردستان با اشاره به اینکه نحوه آموزش این دانشگاه کتاب‌محور است، افزود: همین ویژگی بارز موجب افزایش سطح علمی و سواد دانشجویان این دانشگاه شده است.

مرادی به دیگر دستاوردهای دانشگاه پیام نور گریزی زد و گفت: قریب به ۳۰ درصد پذیرفته‌شدگان کنکور مقاطع ارشد و بیش از ۵۰ درصد پذیرفته شدگان آزمون‌های استخدامی در کشور و استان کردستان از فارغ‌التحصیلان دانشگاه پیام نور است.

وی تحصیل همزمان دو رشته را یکی دیگر از ویژگی‌های مثبت دانشگاه پیام نور عنوان کرد و افزود: سیستم آموزشی و کتاب محور بودن به خروجی قابل قبول و موفقیت دانشجویان این دانشگاه می‌انجامد.

رییس دانشگاه پیام نور کردستان یادآور شد: مدل آموزشی این دانشگاه بر اساس یک مدل استاندارد جهانی، آموزش از راه دور مبتنی بر تحولات تکنولوژی طراحی شده است.

وی از تحصیل ۱۲ هزار دانشجو در دانشگاه پیام نور استان کردستان خبرداد و گفت: در سال تحصیلی جدید قریب به ۲ هزار نفر دانشجوی جدیدالورود در ۹۲ رشته و گرایش در مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور استان پذیرفته شده‌اند.

[ad_2]

به این پست امتیاز دهید.
نظرات و ارسال نظر


دانلود آهنگ جدید