دانلود نمونه سوالات خرداد 97 | سوال جدیدپنج شنبه ۱۰ فروردین ۱۴۰۲

رتبه سوم دانشگاه پیام نور چهارمحال و بختیاری در جذب دانشجو - دانلود نمونه سوالات | سوال جدید

سخن دوست :امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
شرکت آچار فرانسه خیابان

[ad_1]

به گزارش پیام نورنا (PNUNA.COM) : ایرنا – علیرضا آبرود اظهار داشت: جذب حداکثری دانشجویان یکی از مهمترین اهداف دانشگاه در سال ۹۷ بود که با تلاش و همت مضاعف به ویژه در حوزه آموزش این هدف محقق شد.

وی، با بیان اینکه در دانشگاه پیام نور استان تنها دانشجویان ۲ مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد پذیرفته می شوند، اظهار داشت: در سال جدید تحصیلی ۲ هزار و ۱۰۱ دانشجو در این دانشگاه مشغول تحصیل شدند.

به گفته آبرود، ویژگی های منحصر به فرد دانشگاه پیام نور و مزایای ویژه این دانشگاه از جمله پرداخت هزینه شهریه در قالب وام به صورت یکجا، همزمانی تحصیل در ۲ رشته، منابع درسی استاندارد، ساختار آموزشی منسجم، کادر علمی و اداری متخصص، متعهد و پاسخگو از علل جذب حداکثری دانشجو در این دانشگاه بوده است.

رئیس دانشگاه پیام نور استان با بیان اینکه این دانشگاه در مقایسه با سالهای گذشته بیشترین جذب را در تکمیل ظرفیت نیمسال اول ۹۸-۹۷ داشته است، افزود: میزان جذب بر اساس ۴ شاخص درصد جذب نسبت به کل ظرفیت اعلام شده درتکمیل ظرفیت سال ۹۷، درصد دانشجوی جذب شده نسبت به کل میزان دانشجوی جذب شده در تکمیل ظرفیت سال ۹۶ ، میزان پیشرفت استانها در جذب دانشجو و تعداد دانشجوی جذب شده است.

هم اینک بیش از ۸ هزار دانشجو در ۱۱ مرکز و واحد پیام نور چهارمحال و بختیاری مشغول به تحصیل هستند.

چهارمحال و بختیاری ۶۰ هزار دانشجو در ۴ مقطع تحصیلی در مراکز دانشگاهی و علمی دارد.

[ad_2]

به این پست امتیاز دهید.
نظرات و ارسال نظر


دانلود آهنگ جدید