دانلود نمونه سوالات خرداد 97 | سوال جدیدپنج شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸

زمان ثبت نام و انتخاب واحد نیمسال اول 98-97 پیام نور / زمان های ضروری - دانلود نمونه سوالات | سوال جدید

سخن دوست :امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
 

[ad_1]

به گزارش سایت پیام نورنا (PNUNA.COM) : براساس آنچه که در تقویم آموزشی سال تحصیلی ۹۸-۹۷ دانشگاه پیام نور آمده است (+اینجا) زمان های ضروری نیمسال اول ۹۸-۹۷ دانشگاه پیام نور به قرار زیر است:

زمان ثبت نام و انتخاب واحد نیمسال اول ۹۸-۹۷ پیام نور:
بر این اساس ثبت نام و انتخاب واحد نیمسال اول ۹۸-۹۷ دانشگاه پیام نور از ۱۳ شهریور ماه ۹۷ آغاز و تا ۲۲ شهریور ماه ۹۷ در سایت گلستان دانشگاه پیام نور ادامه خواهد داشت.
هر دانشجو در زمان مشخص به خود امکان انتخاب واحد خواهد داشت یعنی ممکن است برخی از دانشجویان در روزهای اول نوبت انتخاب واحد آنها باشد و برخی در روزهای بعد از شروع انتخاب واحد مهلت داشته باشند تا انتخاب واحد کنند

طبق آنچه در تقویم آموزشی دانشگاه پیام نور برای نیمسال دوم تحصیلی ۹۸-۹۷ تعریف شده است :

زمان درخواست و ثبت مهمان موقت و مهمان دائم :
مهلت ارائه درخواست مهمان موقت یا دائم شدن دانشجویان و تایید توسط مراکز مبدا و مقصد برای نیمسال اول سال تحصیلی ۹۸-۹۷ از ۳ شهریور ماه تا ۱۵ شهریور ماه ۹۷ امکان پذیر می باشد (+اینجا را بخوانید)

شروع کلاس ها :
شروع تشکیل کلاس های نیمسال اول ۹۸-۹۷ پیام نور از تاریخ ۲۴ شهریور ماه می باشد که ممکن است در برخی مراکز این تاریخ متفاوت باشد. و برای ورودی های جدید نیز بعد از ثبت نام قطعی آنها انجام می شود.

زمان درخواست و ثبت تغییر رشته :
مهلت ارائه درخواست تغییر رشته و تایید توسط مراکز برای نیمسال اول سال تحصیلی ۹۸-۹۷ از ۳ شهریور ماه تا ۱۵ شهریور ماه ۹۷ امکان پذیر می باشد (+اینجا را بخوانید)

حذف و اضافه :
حذف و اضافه در نیمسال اول ۹۸-۹۷ دانشگاه پیام نور از ۱۴ مهر ماه لغایت ۲۵ مهرماه ۹۷ از طریق سیستم گلستان پیام نور امکان پذیر می باشد.

تاریخ امتحانات پایان ترم نیمسال اول ۹۸-۹۷ :
تاریخ امتحانات پایان ترم نیمسال اول ۹۸-۹۷ دانشگاه پیام نور طبق تقویم آموزشی دانشگاه از ۱ دی ماه آغاز و تا ۲۴ دی ماه ۹۷ ادامه خواهد داشت.


در همین رابطه بخوانید:

تقویم دانشگاهی سال تحصیلی ۹۸-۱۳۹۷ برای کلیه مقاطع تحصیلی دانشگاه پیام نور

[ad_2]

به این پست امتیاز دهید.
نظرات و ارسال نظر