دانلود نمونه سوالات خرداد 97 | سوال جدیدچهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹

تاریخ برگزاری آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور سال ۹۷ + اطلاعیه سازمان سنجش - دانلود نمونه سوالات | سوال جدید

سخن دوست :امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
 
شرکت آچار فرانسه

[ad_1]

ضمن آرزوی موفقیت برای داوطلبانی كه در آزمون دوره‌های فراگیر مقطع كارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور بهمن ماه سال ۱۳۹۷ – نوبت نوزدهم ثبت‌نام نموده‌اند، نظر داوطلبان گرامی را به موارد ذیل در رابطه با توزیع کارت و برگزاری آزمون معطوف می دارد:

الف‌ – نحوه‌ و زمان پرینت كارت شركت در آزمون 

 كارت‌ شركت در‌ آزمون‌ كلیه‌ داوطلبان‌ از روز سه‌ شنبه مورخ ۹۷/۰۹/۲۰ برای مشاهده و پرینت بر روی پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش كشور به نشانی www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت. لذا كلیه‌ داوطلبان‌ متقاضی شركت‌ در آزمون‌، برای شركت در جلسه امتحان باید در تاریخ تعیین شده به شرح فوق به پایگاه اطلاع رسانی مذكور مراجعه و با وارد نمودن اطلاعات شناسنامه‌ای (نام، نام‌خانوادگی، شماره ملی، سال تولد و …) و یا اطلاعات ثبت‌نامی (شماره پرونده و كد رهگیری و …) از كارت شركت در آزمون خود یك نسخه پرینت تهیه و براساس آدرس و زمان تعیین شده بر روی كارت شركت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه نمایند. بدیهی است برای شركت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت كارت شركت در آزمون و هم چنین اصل كارت ملی و یا اصل شناسنامه عكسدار و ارائه آن الزامی است. 

ب‌ – درخصوص مندرجات کارت شرکت در آزمون چنانچه مغایرتی مشاهده شد، داوطلبان لازم است به شرح زیر اقدام نمایند:

۱ـ با توجه به اطلاعات مندرج بر روی كارت شركت در آزمون، چنانچه داوطلبان مغایرتی در اطلاعات مندرج در بندهای ۱، ۲، ۴، ۵، ۶، ۹، ۱۰، ۱۱، ۱۲و ۱۵ (شامل نام خانوادگی، نام، سال تولد، شماره شناسنامه، كد ملی، مؤسسه فارغ‌التحصیلی، تاریخ فارغ‌التحصیلی، معدل مقطع كارشناسی، معدل مقطع كاردانی «مربوط به دانشجویان یا فارغ‌التحصیلان مقطع كارشناسی ناپیوسته» و كدرشته‌ محلهای انتخابی براساس اولویت علاقه داوطلب) كارت شركت در آزمون مشاهده نمودند، لازم است برای اصلاح مورد یا موارد مذكور حداكثر تا تاریخ ۹۷/۰۹/۲۳ منحصراً به پایگاه اطلاع رسانی این سازمان مراجعه و با ورود به قسمت ویرایش اطلاعات نسبت به اصلاح موارد اقدام نمایند و در صورتیكه نسبت به بندهای ۳ و ۸ (جنس و معلولیت) تفاوتی مشاهده نمودند ضروری است مطابق ساعت و تاریخ اعلام شده در بند «ج» به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه‌ی رفع نقص حوزه مربوطه (به شرح جدول شماره ۲) مراجعه نمایند. 

۲ـ چنانچه عكس الصاقی به كارت ورودی داوطلب با چهره وی مغایرت داشته باشد لازم است شخص داوطلب همراه با دو قطعه عكس و كارت ملی یا شناسنامه عكسدار برای اصلاح كارت، مطابق ساعت و تاریخ اعلام شده در بند «ج» به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه‌ی رفع نقص حوزه مربوطه مراجعه نمایند. در غیر این صورت فرد به عنوان متخلف تلقی و برابر مقررات با وی رفتار خواهد شد. 

ضمناً سایر اطلاعات مندرج بر روی كارت شركت در آزمون هر داوطلب بر اساس اطلاعات مندرج در تقاضانامه ثبت‌نام كه توسط خود داوطلب تكمیل گردیده، در نظر گرفته شده است. 

تذكر: 

۱- چنانچه مغایرتی در اطلاعات مندرج در سهمیه ثبت نامی (بند ۷) كارت شركت در آزمون شما وجود دارد (برای داوطلبان متقاضی استفاده از سهمیه رزمندگان، سپاه پاسداران (سازمان بسیج مستضعفین)، وزارت جهاد كشاورزی، بنیاد شهید و امور ایثارگران و ستاد كل نیروی مسلح) جهت اعلام مغایرت حداكثر تا تاریخ ۹۷/۰۹/۲۳ منحصراً به سایت اینترنتی سازمان سنجش (قسمت ویرایش اطلاعات) مراجعه و با توجه به توضیحات مندرج در سایت نسبت به اصلاح موارد اقدام نمایند. 

۲- چنانچه كارت شركت در آزمون داوطلب فاقد عكس می باشد و یا چنانچه عكس روی كارت وی دارای اشكالاتی از جمله، فاقد مهر، واضح نبودن عكس و یا اشتباه عكس می باشد ضروری است ضمن همراه داشتن پرینت كارت شركت در آزمون، ۲ قطعه عكس ۴ ×۳ و كارت ملی یا شناسنامه عكسدار مطابق ساعت و تاریخ اعلام شده در بند «ج» به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه‌ی رفع نقص حوزه مربوطه مراجعه كرده و موضوع را پیگیری نموده تا مشكل برطرف گردد.درغیر اینصورت فرد به عنوان متخلف تلقی و برابر مقررات باوی رفتار خواهدشد.

۳- داوطلبان برای آگاهی بیشتر از ضوابط آزمون، برگ راهنمای شركت در آزمون را كه بر روی سایت قرار دارد پرینت نموده و نسبت به مطالعه دقیق آن اقدام نمایند. 

ج – آدرس و محل‌ رفع نقص كارت شركت در آزمون 

نماینده سازمان سنجش در روز پنجشنبه مورخ ۹۷/۰۹/۲۲ صبح از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۲:۰۰ و بعدازظهر از ساعت ۱۴:۰۰ الی ۱۷:۰۰ در باجه‌ی رفع نقص حوزه مربوطه مستقر خواهد شد. برای اطلاع آن دسته از داوطلبانی كه براساس توضیحات بند «ب» ملزم به مراجعه به نماینده رفع نقص كارت سازمان می گردند، آدرس و محل تشكیل باجه رفع نقص كارت شركت در ‌آزمون به شرح جدول شماره ۲ می‌باشد.

د‍ ـ تذكرهای‌ مهم‌ 

۱- در زمان حضور در جلسه آزمون، همراه داشتن پرینت كارت شركت در آزمون‌، اصل كارت ملی و یا اصل شناسنامه عكسدار الزامی است.

۲- فرآیند برگزاری آزمون از ساعت‌ ۸:۳۰ (هشت و سی دقیقه‌) صبح روز جمعه ۹۷/۰۹/۲۳ آغاز می‌گردد.

۳- در ورودی ِحوزه های امتحانی رأس‌ ساعت‌ ۸:۰۰ (هشت صبح) بسته خواهد شد لذا داوطلبان لازم است قبل از بسته شدن درهای ورود به جلسه آزمون در حوزه امتحانی حاضر باشند. 

۴- هر داوطلب برای حضور در جلسه آزمون باید علاوه بر پرینت كارت شركت در آزمون، اصل كارت ملی و یا اصل شناسنامه عكسدار، چند مداد سیاه نرم پررنگ، مدادتراش، مداد پاكن و یك سنجاق و یا سوزن به همراه داشته باشد.

۵- داوطلبان باید از آوردن وسایل اضافی از جمله كیف دستی، ساك دستی، پیجر، تلفن همراه، دستبند هوشمند، ساعت هوشمند، انگشتر هوشمند، جزوه، كتاب، ماشین‌حساب، هرگونه نُت و یادداشت و نظایر آن و همچنین وسایل شخصی به جلسه آزمون اكیداً خودداری نمایند. بدیهی است كه به همراه داشتن هر كدام از وسایل مندرج در این بند به عنوان تقلب و تخلف تلقی و با داوطلبان ذیربط براساس قانون رسیدگی به تخلفات و جرایم در آزمونهای سراسری كه بخشی از آن در بند «ه‍» آمده است، رفتار خواهد شد.

۶- با توجه به اینكه سازمان سنجش آموزش كشور در جهت بهبود و ارتقاء كیفی حوزه‌های برگزاری آزمون، نیاز به نظرات شما به عنوان معتبرترین منبع اخذ داده و اطلاعات برای ارزیابی حوزه ها دارد، خواهشمند است نسبت به تكمیل نمودن پرسشنامه ارزیابی حوزه امتحانی خود در آزمون ورودی دوره‌های فراگیر مقطع كارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور سال ۱۳۹۷ از تاریخ ۹۷/۰۹/۲۳ لغایت ۹۷/۰۹/۳۰ بصورت اینترنتی از طریق سایت این سازمان اقدام نمائید.

ه‍ – قانون رسیدگی به تخلفات و جرایم در آزمونهای سراسری

ماده ۵- تخلفات و جرایم در این قانون مشتمل بر موارد زیر است:

الف- ارتكاب هرگونه عملی كه موجب بی‌نظمی در برگزاری آزمون گردد یا همراه داشتن هرگونه وسیله غیرمجاز از قبیل وسایل ارتباط الكترونیكی و دستگاه های حافظه‌دار.

ب- ارتكاب هرگونه عمل خلاف مقررات كه آزمون داوطلب را از نظر علمی خدشه دار سازد از قبیل:

۱- ارائه مدرك یا گواهی مجعول یا تصویر گواهی مجعول برای شركت در آزمون.

۲- تبانی با داوطلبان یا افراد خارج از حوزه امتحانی یا دست‌اندركاران آزمون از قبیل عوامل اجرایی و طراحان سئوال برای تخلف در آزمون.

۳- ثبت‌نام در آزمون با هویت مجعول یا شركت در جلسه آزمون به جای داوطلب اصلی.

ج- استفاده از هرگونه وسیله غیرمجاز از قبیل وسایل ارتباط الكترونیكی و دستگاه های حافظه‌دار.

د- كمك به داوطلب خارج از ضوابط برگزاری آزمون برای پاسخ به سئوالات.

ه‍- دسترسی غیرمجاز به اطلاعات مربوط به داوطلبان یا استفاده غیر مجاز از آنها.

و- هرگونه تغییر غیرمجاز سئوالات، اوراق و پاسخنامه‌های داوطلبان یا سایر مدارك و دفاتر مربوط به آزمون.

ز- افشای سئوالات آزمون یا تلاش در جهت دستیابی و افشای آن یا شركت یا معاونت در این امر قبل یا حین برگزاری آزمون به هر نحو.

ح- خرید یا فروش سئوالات آزمون یا پاسخ آنها یا شركت یا معاونت در این امر قبل یا حین برگزاری آزمون اعم از اینكه سئوالات یا پاسخ آنها واقعی یا غیرواقعی باشد.

ماده ۶- هیأت‌های رسیدگی به تخلفات، صلاحیت صدور حكم به مجازات های زیر را درباره متخلفان دارند:

الف- در مورد مشمولان بند (الف) ماده (۵): اخطار كتبی با درج در پرونده داوطلب و اعلام به مراجع ذی ربط یا محرومیت از گزینش در آزمون همان سال.

ب- در مورد مشمولان بند (ب) یا بند (ج) ماده (۵): محرومیت از گزینش علمی در آزمون همان سال و ابطال قبولی داوطلب در همان سال و محرومیت از شركت در آزمون از یك تا ده سال بعد.

تبصره- آرای هیأت‌های بدوی جز در مورد مشمولان بند (الف) ماده (۶) این قانون قابل تجدید نظر خواهی در هیأت تجدید نظر رسیدگی به تخلفات در آزمون‌ها می‌باشد.

ماده ۷- در مورد مشمولان بندهای (د)، (هـ)، (و) (ز) و (ح) ماده (۵) هیأت‌های رسیدگی متهم را برای رسیدگی و اعمال جزای نقدی از ده میلیون (۱۰٫۰۰۰٫۰۰۰) ریا ل تا یك میلیارد (۱٫۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰) ریال یا حبس از یك تا پنج سال یا هر دو مجازات به محاكم دادگستری معرفی می‌نمایند.

ماده ۸ – ارتكاب هر یك از اعمال موضوع ماده (۵) چنانچه در قالب عضویت در یك گروه یا شبكه باشد، موجب تشدید مجازات می‌شود و تشكیل دهنده و سركرده گروه یا شبكه به حداكثر مجازات محكوم می‌گردد. مجازات هر یك از اعضاء كه در ارتكاب تخلفات و جرایم فوق دخالتی نداشته باشند حسب مورد حداقل مجازات ذكر شده برای مرتكب می‌باشد.

ماده ۹- رسیدگی در هیأت‌های رسیدگی به تخلفات در آزمون‌ها مانع از رسیدگی برابر سایر قوانین جزایی یا رسیدگی در هیأت‌های رسیدگی به تخلفات اداری یا هیأت‌های انتظامی اعضای هیأت علمی یا كمیته‌های انضباطی دانشجویان نیست و مرتكب علاوه بر مجازات مندرج در مواد (۶) و (۷) این قانون به مجازات مقرر در سایر قوانین و مقررات محكوم می‌گردد.

ماده ۱۰- در صورت محكومیت قطعی فردی به یكی از مجازات های مندرج در این قانون، به استثنای مجازات مندرج در بند (الف) ماده (۶)، هیات رسیدگی به تخلفات در آزمون‌ها، قبولی وی در آزمون را ابطال می‌نماید. در این صورت مؤسسه آموزشی مربوط از صدور و اعطای هرگونه گواهی یا مدرك به وی خودداری خواهد نمود، و چنانچه گواهی فارغ‌التحصیلی به وی اعطاء شده باشد وزارت علوم، تحقیقات و فناوری یا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی یا وزارت آموزش و پرورش یا دانشگاه آزاد اسلامی ملزم به ابطال آن گواهی هستند.

ماده ۱۱- چنانچه با بررسی‌های فنی و علمی، بین نمرات و رتبه اكتسابی داوطلبی و سوابق تحصیلی وی مغایرت های غیرمتعارف مشهود و اساسی از قبیل عدم تطابق معدل دیپلم و دوره پیش‌دانشگاهی با رتبه و نمره اكتسابی در آزمون وجود داشته باشد، با تأیید هیأت‌های بدوی رسیدگی به تخلفات در آزمون‌ها از داوطلب در یك یا چند درس عمومی و اختصاصی امتحان مجدد به عمل می‌آید. تعیین وضعیت نهایی آزمون این داوطلب، بر اساس نتایج حاصل از امتحان مجدد بر عهده هیأت بدوی است.

ماده ۱۲- هر مؤسسه یا آموزشگاه علمی و آموزشی كه برای افزایش آمادگی داوطلبان شركت در آزمون‌های مورد بحث این قانون فعالیت می‌كند، چنانچه در تخلفات ماده (۵) مشاركت داشته باشد، مجوز تأسیس آن لغو می‌شود و مدیران مسؤول آنها، علاوه بر محرومیت دائمی از تأسیس و اداره این گونه مراكز، به مجازات‌های پیش‌بینی شده در این قانون و سایر قوانین محكوم می‌شوند، و چنانچه مؤسسه یا آموزشگاه فاقد مجوز باشد، مجازات مدیران مسؤول آنها حداكثر مجازات مندرج در ماده (۶) است.

تبصره- در مورد آموزشگاه هایی كه فاقد مجوز باشند علاوه بر اقدام مراجع قانونی ذی ربط مدعی‌العلوم نیز می‌تواند رأساً نسبت به اعلام جرم و پیگیری تخلفات آنان اقدام نماید.

در خاتمه اضافه می‌نماید كه داوطلبان درصورت لزوم می‌توانند سئوال یا سئوالات خود را در این خصوص از این تاریخ لغایت پایان روز پنج-شنبه ۹۷/۰۹/۲۲ همه روزه بغیر از ایام تعطیل و در وقت اداری با بخش پاسخگویی اینترنتی این سازمان و یا شماره ‌تلفنهای‌ ۴۲۱۶۳-۰۲۱ در میان بگذارند. 

جدول شماره ۱، شهرستان محل برگزاری آزمون و رفع نقص احتمالی كارت شركت در آزمون ورودی دوره‌های فراگیر كارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور بهمن ماه سال ۱۳۹۷ – نوبت نوزدهم

 

نام استان

شهرستان محل رفع نقص كارت و برگزاری آزمون

شهرستان محل اقامت داوطلبان
براساس تقاضانامه ثبت نام

آذربایجان شرقی(۱۰)

تبریز(۱۰۱۲)

آذرشهر(۱۰۰۱)،اسكو(۱۰۰۵)،
اهر(۱۰۰۶)، بستان آباد(۱۰۰۹)،
بناب(۱۰۱۰)، تبریز(۱۰۱۲)،
جلفا (۱۰۱۴)، سراب (۱۰۱۷)،
شبستر (۱۰۲۱)، عجب شیر(۱۰۲۳)،
خداآفرین(۱۰۲۵)،كلیبر(۱۰۲۶)،
مراغه(۱۰۲۸)، مرند(۱۰۲۹)،
ملكان(۱۰۳۲)، ورزقان (۱۰۳۸)، هریس (۱۰۴۰)

میانه (۱۰۳۶)

چاراویماق(۱۰۱۶)، میانه (۱۰۳۶)، هشترود (۱۰۴۱)

آذربایجان غربی (۱۱)

ارومیه (۱۱۰۴)

ارومیه(۱۱۰۴)، اشنویه (۱۱۰۶)

میآندوآب (۱۱۳۸)

بوكان(۱۱۰۹)، تكاب (۱۱۱۵)،
شاهین دژ(۱۱۲۹) ، میاندوآب(۱۱۳۸)

خوی (۱۱۲۳)

پلدشت(۱۱۱۱)، چالدران (۱۱۱۷)،
چایپاره (۱۱۱۹)، خوی(۱۱۲۳)،
سلماس(۱۱۲۷)، شوط(۱۱۳۱)، ماكو (۱۱۳۳)

مهاباد(۱۱۳۵)

مهاباد(۱۱۳۵)، سردشت(۱۱۲۴)،
نقده(۱۱۴۰) ، پیرانشهر(۱۱۱۳)

اردبیل (۱۲)

اردبیل (۱۲۰۲)

اردبیل(۱۲۰۲)، خلخال (۱۲۱۱)،
سرعین (۱۲۰۱)، كوثر(۱۲۱۳)، مشكین شهر (۱۲۱۹)، نمین(۱۲۲۲)، نیر (۱۲۲۵)

پارس آباد(۱۲۰۸)

بیله سوار (۱۲۰۵)، پارس آباد(۱۲۰۸)،
گرمی (۱۲۱۵)

اصفهان (۱۳)

اصفهان (۱۳۱۰)

اصفهان (۱۳۱۰)، خمینی شهر (۱۳۱۷)،
فلاورجان (۱۳۲۹)، خور و بیابانك(۱۳۴۰)، نائین (۱۳۴۱)

شاهین شهر (۱۳۲۲)

برخوار(۱۳۱۲)، شاهین شهر و میمه (۱۳۲۲)

شهرضا (۱۳۲۴)

سمیرم(۱۳۲۰)، دهاقان(۱۳۲۱)،
شهرضا (۱۳۲۴)

كاشان(۱۳۳۲)

آران و بیدگل (۱۳۰۲)، اردستان (۱۳۰۴)،
كاشان (۱۳۳۲)، نطنز(۱۳۴۵)

لنجان (۱۳۳۶)

لنجان (۱۳۳۶)، مباركه (۱۳۳۸)

تیران و كرون (۱۳۱۴)

بوئین و میآندشت (۱۳۲۵)،
تیران و كرون (۱۳۱۴)، چادگان (۱۳۱۶)، خوانسار(۱۳۱۸)، فریدون شهر(۱۳۲۷)،
فریدن (۱۳۲۶)، گلپایگان(۱۳۳۴)، نجف آباد(۱۳۴۲)

البرز (۴۰)

ساوجبلاغ (۴۰۰۳)

ساوجبلاغ(۴۰۰۳)، طالقان (۴۰۰۵)، نظر آباد (۴۰۱۰)

كرج (۴۰۰۸)

اشتهارد (۴۰۰۷)، فردیس (۴۰۱۲)، كرج (۴۰۰۸)

ایلام (۱۴)

ایلام (۱۴۰۵)

ایلام (۱۴۰۵)، ایوان (۱۴۰۷)،
بدره (۱۴۰۸)، سیروان (۱۴۱۴)،
چرداول (۱۴۱۵)، مهران (۱۴۱۸)، ملكشاهی (۱۴۱۹)

دهلران(۱۴۱۲)

آبدانان (۱۴۰۳)، دره شهر(۱۴۱۰)،
دهلران (۱۴۱۲)

بوشهر (۱۵)

بوشهر (۱۵۰۲)

بوشهر (۱۵۰۲)، تنگستان (۱۵۰۴)،
دشتستان(۱۵۱۱)، دشتی(۱۵۱۴)، دیلم (۱۵۱۸)، گناوه (۱۵۲۲)،

كنگان (۱۵۲۰)

جم (۱۵۰۶)، دیر(۱۵۱۶)، كنگان (۱۵۲۰)
عسلویه (۱۵۱۹)

تهران(۱۶)

اسلام شهر(۱۶۰۲)

اسلام شهر (۱۶۰۲)، بهارستان (۱۶۱۰)،
رباط كریم(۱۶۱۲)

تهران(۱۶۰۷)

تهران(۱۶۰۷)شمیرانات (۱۶۲۰)

دماوند (۱۶۰۹)

پردیس (۱۶۱۶)، دماوند (۱۶۰۹)،
فیروزكوه (۱۶۲۷)

ری(۱۶۱۵)

ری(۱۶۱۵)

شهریار(۱۶۲۴)

شهریار(۱۶۲۴)، قدس (۱۶۲۳)، ملارد(۱۶۲۵)

ورامین(۱۶۳۶)

پاكدشت (۱۶۰۴)، پیشوا (۱۶۳۳)،
قرچك (۱۶۳۵)، ورامین(۱۶۳۶)

چهار محال وبختیاری(۱۷)

بروجن(۱۷۰۵)

اردل (۱۷۰۱)، بروجن(۱۷۰۵)،
كیار(۱۷۱۳)، لردگان(۱۷۱۷)

شهركرد(۱۷۰۹)

بن (۱۷۰۶)، سامان (۱۷۰۷)،
شهركرد(۱۷۰۹)، فارسان(۱۷۱۰)، كوهرنگ(۱۷۱۲)

خراسان جنوبی(۱۸)

بیرجند(۱۸۰۲)

خوسف (۱۸۰۱)، بیرجند(۱۸۰۲)،
درمیان(۱۸۰۵)، سرایان(۱۸۰۷)،
سربیشه(۱۸۰۸)، بشرویه(۱۸۱۰)،
فردوس (۱۸۱۱)، زیركوه (۱۸۱۳)،
قائنات (۱۸۱۵)، نهبندان(۱۸۱۸) ، طبس(۱۸۲۵)،

خراسان رضوی(۱۹)

تربت حیدریه(۱۹۲۲)

باخرز (۱۹۰۸)، بردسكن(۱۹۰۵)،
تایباد (۱۹۰۹)، تربت حیدریه(۱۹۲۲)،
خلیل آباد(۱۹۳۰)، خواف(۱۹۳۴)،
رشتخوار(۱۹۴۰)، زاوه (۱۹۲۰)،
كاشمر(۱۹۵۳)، مه ولات(۱۹۶۲)،
گناباد(۱۹۵۷)، بجستان (۱۹۰۱)

سبزوار(۱۹۴۵)

جغتای(۱۹۲۳)، جوین(۱۹۲۶)،
خوشاب ( ۱۹۴۱)، داورزن (۱۹۴۲)،
سبزوار(۱۹۴۵)

مشهد(۱۹۶۰)

چناران (۱۹۲۸)، درگز(۱۹۳۷)،
سرخس(۱۹۴۷) فریمان (۱۹۴۹)،
قوچان(۱۹۵۱)، كلات (۱۹۵۵)
مشهد(۱۹۶۰) تربت جام (۱۹۱۶)

نیشابور(۱۹۶۵)

نیشابور(۱۹۶۵)، بینالود(۱۹۰۶)،
فیروزه(۱۹۱۲)

خراسان شمالی(۲۰)

بجنورد (۲۰۰۵)

اسفراین (۲۰۰۲)، بجنورد (۲۰۰۵)،
جاجرم (۲۰۰۸)، رازوجرگلان (۲۰۰۳)، شیروان (۲۰۱۱)، فاروج (۲۰۱۳)،
مانه و سملقان (۲۰۱۶)، گرمه (۲۰۱۷)

خوزستان(۲۱)

آبادان(۲۱۰۲)

آبادان(۲۱۰۲)، بندرماهشهر(۲۱۲۰)،
خرمشهر (۲۱۲۵)، شادگان (۲۱۳۵)

اهواز(۲۱۱۲)

آغاجاری(۲۱۲۱)، باوی (۲۱۱۰)
اهواز(۲۱۱۲)، كارون (۲۱۶۶)، حمیدیه (۲۱۱۱)،
دشت آزادگان (۲۱۳۱)،
، هویزه (۲۱۵۱) ،مسجد سلیمان (۲۱۴۶)

دزفول(۲۱۲۹)

اندیكا (۲۱۰۷)، اندیمشك(۲۱۰۹)،
دزفول(۲۱۲۹)، شوش (۲۱۳۸)، شوشتر(۲۱۴۰)، گتوند(۲۱۴۲)،
لالی(۲۱۴۴)

بهبهان(۲۱۲۴)

بهبهان(۲۱۲۴) ، امیدیه (۲۱۰۴)
هندیجان(۲۱۵۰)

رامهرمز (۲۱۳۴)

ایذه(۲۱۱۵)، باغ ملك (۲۱۱۷)،
رامشیر (۲۱۳۲)، رامهرمز (۲۱۳۴)، هفتگل (۲۱۴۸)

زنجان(۲۲)

زنجان(۲۲۱۲)

ایجرود (۲۲۰۴)، زنجان (۲۲۱۲)،
سلطانیه (۲۲۰۱)، طارم (۲۲۱۴)، ماه نشان (۲۲۱۶)

ابهر(۲۲۰۲)

ابهر (۲۲۰۲)، خدابنده (۲۲۰۸)،
خرمدره (۲۲۰۹)

سمنان(۲۳)

سمنان(۲۳۰۴)

سمنان (۲۳۰۴)، آرادان (۲۳۰۹)،
گرمسار(۲۳۱۱)، مهدی شهر(۲۳۱۳)، سرخه (۲۳۰۳)

شاهرود(۲۳۰۷)

دامغان (۲۳۰۲)، شاهرود(۲۳۰۷)،
میامی(۲۳۰۸)

 

 

ادامه جدول شماره ۱، شهرستان محل برگزاری آزمون و رفع نقص احتمالی كارت شركت در آزمون ورودی دوره‌های فراگیر كارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور بهمن ماه سال ۱۳۹۷ – نوبت نوزدهم

 

نام استان

شهرستان محل رفع نقص كارت و برگزاری آزمون

شهرستان محل اقامت داوطلبان براساس تقاضانامه ثبت نام

سیستان و بلوچستان(۲۴)

ایرانشهر(۲۴۰۳)

ایرانشهر (۲۴۰۳)، دلگان (۲۴۱۱)،
 سراوان(۲۴۲۵)، سرباز(۲۴۲۹)، سیب سوران(۲۴۳۰)،

فنوج (۲۴۳۷)، مهرستان (۲۴۱۶)

چابهار(۲۴۰۶)

چابهار (۲۴۰۶)، قصرقند (۲۴۳۸)،
كنارك(۲۴۳۳)، نیك شهر(۲۴۴۰)

زاهدان(۲۴۱۸)

خاش(۲۴۰۸)، زابل(۲۴۱۴)، زاهدان(۲۴۱۸)،
میرجاوه (۲۴۱۹)، زهك(۲۴۲۲)،

نیمروز(۲۴۴۶)، هامون(۲۴۴۸) ، هیرمند(۲۴۳۵)

فارس(۲۵)

شیراز(۲۵۳۶)

آباده(۲۵۰۱)،ارسنجان(۲۵۰۲)،اقلید(۲۵۰۷)،
بوانات(۲۵۰۹)،پاسارگاد(۲۵۱۰)،

خرم‌بید(۲۵۱۶) سپیدان(۲۵۲۸)،كوار(۲۵۳۵)،
شیراز(۲۵۳۶)، فیروزآباد (۲۵۴۳)،مرودشت (۲۵۶۵)،خرامه(۲۵۸۱)

لارستان (۲۵۵۸)

خنج (۲۵۱۹)، گراش (۲۵۵۷)،
لارستان (۲۵۵۸)، لامرد (۲۵۶۱) و مهر (۲۵۷۱)

فسا(۲۵۴۱)

استهبان (۲۵۰۴)، داراب (۲۵۲۲)،
سروستان(۲۵۳۱)، نی­ریز(۲۵۷۶)،

فسا(۲۵۴۱)، جهرم(۲۵۱۵)،

زرین دشت (۲۵۲۶)،  قیر و كارزین(۲۵۴۶)

كازرون (۲۵۵۱)

كازرون (۲۵۵۱) فراشبند(۲۵۳۸)،
ممسنی (۲۵۶۸) رستم (۲۵۲۴)

قزوین (۲۶)

قزوین(۲۶۱۹)

آبیك (۲۶۰۲)، البرز(۲۶۰۴)، اوج (۲۶۰۶)،
بوئین زهرا (۲۶۱۰)، تاكستان (۲۶۱۴)، قزوین(۲۶۱۹)

قم (۲۷)

قم(۲۷۰۴)

قم(۲۷۰۴)

كردستان

سقز(۲۸۱۷)

بانه(۲۸۰۲)، سقز(۲۸۱۷)

سنندج(۲۸۱۹)

بیجار(۲۸۰۷)،دهگلان(۲۸۰۹)، دیواندره(۲۸۱۲)،
سنندج(۲۸۱۹)، قروه(۲۸۲۲)، كامیاران(۲۸۲۳)،

مریوان(۲۸۲۷)

سروآباد(۲۸۱۴)، مریوان(۲۸۲۷)

كرمان(۲۹)

جیرفت (۲۹۱۲)

فهرج(۲۹۰۷)، بم(۲۹۰۸)، ریگان(۲۹۲۳)،
نرماشیر(۲۹۰۹)،جیرفت(۲۹۱۲)، رودبار جنوب(۲۹۲۱)،

عنبرآباد(۲۹۳۲)، قلعه گنج(۲۹۳۴)، فاریاب(۲۹۴۳)،
كهنوج(۲۹۴۴)، منوجان(۲۹۴۶)

سیرجان (۲۹۲۷)

ارزوئیه (۲۹۰۱)، رابر(۲۹۰۲)، بافت (۲۹۰۳)،
سیرجان(۲۹۲۷)، شهربابك(۲۹۲۹)،

كرمان (۲۹۴۰)

بردسیر(۲۹۰۵)، راور(۲۹۱۴)، انار(۲۹۱۵)،
رفسنجان(۲۹۱۸)، زرند (۲۹۲۴)،كرمان(۲۹۴۰)،

كوهبنان(۲۹۴۲)،

كرمانشاه(۳۰)

دالاهو (۳۰۱۱) (كرند غرب)

دالاهو (۳۰۱۱)، سرپل ذهاب (۳۰۱۴)،
قصرشیرین (۳۰۲۰)، گیلانغرب (۳۰۲۷)

كرمانشاه (۳۰۲۴)

اسلام آباد غرب (۳۰۰۲)، سنقر (۳۰۱۶)،
صحنه (۳۰۱۸)، كرمانشاه (۳۰۲۴)،

كنگاور(۳۰۲۵)، هرسین (۳۰۲۹)

جوانرود (۳۰۰۹)

جوانرود (۳۰۰۹)، پاوه (۳۰۰۴)،
ثلاث­باباجانی(۳۰۰۷)، روانسر (۳۰۱۳)

كهگیلویه وبویراحمد

(۳۱)

بویراحمد(یاسوج) (۳۱۰۳)

بویراحمد (۳۱۰۳)، دنا(۳۱۰۸)

كهگیلویه(دهدشت) (۳۱۱۴)

بهمئی(۳۱۰۵)، چرام(۳۱۱۰)،
باشت (۳۱۱۵)، گچساران (۳۱۱۶)، لنده (۳۱۱۳)دهدشت(۳۱۱۴)

گلستان(۳۲)

گرگان(۳۲۱۷)

آزادشهر(۳۲۰۲)، آق­قلا(۳۲۰۳)،
بندرگز (۳۲۰۵)، گمیشان( ۳۲۰۷)، تركمن (۳۲۰۸)،

رامیان (۳۲۱۰)، علی آباد (۳۲۱۲)،
كردكوی(۳۲۱۳)،كلاله(۳۲۱۵)،گرگان(۳۲۱۷)،

گنبدكاووس(۳۲۱۹)، مراوتپه(۳۲۲۱)،
گالیكش(۳۲۲۲)، مینودشت(۳۲۲۳)

گیلان(۳۳)

رشت (۳۳۱۳)

بندرانزلی (۳۳۰۷)، رشت (۳۳۱۳)،
رودبار (۳۳۱۹)، شفت (۳۳۲۷)،

صومعه سرا (۳۳۲۹)، فومن (۳۳۳۶)،

طوالش (۳۳۳۴)

آستارا (۳۳۰۲)، رضوانشهر (۳۳۱۵)،
طوالش (۳۳۳۴) ، ماسال (۳۳۴۳)

لاهیجان (۳۳۳۸)

آستانه اشرفیه (۳۳۰۴)، املش (۳۳۰۶)،
رودسر (۳۳۲۳)، سیاهكل (۳۳۲۵)،

لاهیجان (۳۳۳۸)، لنگرود (۳۳۴۱)

لرستان(۳۴)

خرم آباد (۳۴۱۳)

ازنا(۳۴۰۲)، الیگودرز(۳۴۰۵)،
بروجرد(۳۴۰۷)، خرم آباد(۳۴۱۳)، دورود (۳۴۱۷)، دوره (۳۴۱۸)،

كوهدشت (۳۴۲۷)

پلدختر (۳۴۰۸)، رومشكان (۳۴۲۴)،
كوهدشت(۳۴۲۷)

دلفان (۳۴۱۵)

دلفان (۳۴۱۵)، سلسله (۳۴۲۲)

مازندران(۳۵)

بابل (۳۵۰۹)

بابل(۳۵۰۹)، بابلسر(۳۵۱۲)، فریدونكنار(۳۵۳۲)
، آمل (۳۵۰۳)، محمود آباد(۳۵۳۸)، نور(۳۵۴۳)

رامسر (۳۵۲۳)

تنكابن(۳۵۱۷)، چالوس(۳۵۲۲) ،
رامسر(۲۵۲۳)، عباس آباد(۳۵۱۶)،

كلاردشت (۳۵۲۱) ، نوشهر(۳۵۴۵)

ساری (۳۵۲۷)

بهشهر (۳۵۱۳)، جویبار(۳۵۲۰)،
ساری(۳۵۲۷)، میاندورد (۳۵۲۸)،

سواد كوه شمالی(۳۵۲۹)، سوادكوه
(۳۵۳۰)، سیمرغ(۳۵۳۳)،
قائم شهر(۳۵۳۴)، گلوگاه (۳۵۳۶)، نكا(۳۵۳۹)

مركزی(۳۶)

اراك (۳۶۰۲)

اراك(۳۶۰۲)،آشتیان(۳۶۰۳)،فراهان
(۳۶۰۴)،خمین(۳۶۰۷)،خنداب(۳۶۰۹)،

دلیجان(۳۶۱۰)،

شازند(۳۶۱۷)،كمیجان(۳۶۱۸)، محلات(۳۶۲۰)

ساوه (۳۶۱۳)

تفرش (۳۶۰۵)، زرندیه (۳۶۱۲)، ساوه (۳۶۱۳)،

هرمزگان(۳۷)

بندرعباس(۳۷۰۹)

بندرعباس(۳۷۰۹)، بشاگرد( ۳۷۱۵)،
جاسك(۳۷۱۷)، حاجی آباد(۳۷۲۰)،
رودان(۳۷۲۶)، سیریك(۳۷۲۸)،
میناب ( ۳۷۳۴)، قشم(۳۷۳۰)

بندرلنگه(۳۷۱۲)

بستك(۳۷۰۵)، بندرلنگه(۳۷۱۲)،
پارسیان(۳۷۱۴)، خمیر(۳۷۲۲) ابوموسی(۳۷۰۲)

كیش(۳۷۱۱)

كیش(۳۷۱۱)

همدان(۳۸)

ملایر(۳۸۱۶)

تویسركان(۳۸۰۶)، ملایر(۳۸۱۶)، نهاوند(۳۸۲۰)

همدان(۳۸۲۳)

اسدآباد (۳۸۰۱)، بهار (۳۸۰۴)،
رزن(۳۸۰۹)، كبودرآهنگ (۳۸۱۲)، فامنین (۳۸۲۲)، همدان (۳۸۲۳)

یزد (۳۹)

یزد(۳۹۲۰)

ابركوه(۳۹۰۲)، اردكان(۳۹۰۵)،
بهاباد (۳۹۰۶)،بافق(۳۹۰۷)،تفت (۳۹۰۸)،
خاتم(۳۹۱۰)،صدوق (۳۹۱۳)، مهریز (۳۹۱۷)،
میبد (۳۹۱۸)، یزد(۳۹۲۰)

 

 

جدول شماره ۲ـ نشانی محل رفع نقص كارت شركت در آزمون ورودی دوره‌های فراگیر كارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور بهمن ماه سال ۱۳۹۷ – نوبت نوزدهم 

 

 

نام‌ استان‌

شهرستان محل

 برگزاری‌ آزمون‌

و تشكیل باجه رفع نقص

نام دانشگاهی

آدرس محل رفع نقص كارت شركت
در آزمون حوزه خواهران و برادران

آذربایجان شرقی

تبریز

دانشگاه پیام نور

تبریز

تبریز: خیابان حكیم نظامی (مشروطه)،
نبش سه‌ راهی شهیدبهشتی،

دانشگاه پیام نور تبریز

میانه

دانشگاه پیام نور

 میانه

میانه: خیابان معلم جنوبی،
خیابان شهید نیکنامی، 

دانشگاه پیام نور میانه

آذربایجان
غربی

ارومیه

دانشگاه پیام نور

 ارومیه

ارومیه: خیابان ۸ شهریور،
دانشگاه پیام نور ارومیه

میاندوآب

دانشگاه پیام نور

 میاندوآب

میاندوآب: انتهای بلوار دانشگاه،
دانشگاه پیام نور میاندوآب

خوی

دانشگاه پیام نور

خوی

خوی: خیابان دانشگاه، دانشگاه پیام نور خوی،

ساختمان باقرالعلوم طبقه همكف

مهاباد

دانشگاه پیام نور

 مهاباد

مهاباد: ابتدای بلوار شهید شهریكندی،
دانشگاه پیام نور مهاباد

اردبیل

اردبیل

دانشگاه پیام نور

 اردبیل

اردبیل: خیابان دانشگاه،
جنب مجتمع تفریحی ورزشی دریاچه شورابیل
، دانشگاه پیام­نور اردبیل

پارس‌اباد

دانشگاه پیام نور

 پارس آباد

پارس‌آباد: خیابان جهاد ،
جنب اداره امورعشایری،

دانشگاه پیام نور پارس آباد،

اصفهان

اصفهان

دانشگاه پیام نور

اصفهان

اصفهان: خیابان شهیداشرفی
­اصفهانی(كهندژ)،

نبش خیابان نبوی­ منش،
دانشگاه پیام نور اصفهان

شهـرضا

دانشگاه پیام نور

 شهرضا

شهرضا: بلوار امام حسین (ع)،
جنب پارک شهید بهشتی،
دانشگاه پیام نور شهرضا

لنجـان(زرین‌شهر)

دانشگاه پیام نور

 لنجان

(زرین‌شهر)

لنجان (زرین‌شهر): بلوار توحید،
دانشگاه پیام نور زرین شهر

شاهین شهر و میمه

دانشگاه پیام نور

شاهین

شهر ومیمه

شاهین­ شهر: خانه کارگر،
انتهای بلوار دانشجو ،
 
دانشگاه پیام نور شاهین شهر

 کاشـان

دانشگاه پیام نور

 کاشان

کاشان: بلوار امام رضا(ع)،
خیابان پیام ،
دانشگاه پیام نور مركزكاشان

تیـران و كرون

دانشگاه پیام نور

 تیران

تیران: بلوار امام خمینی (ره)،
روبروی دادگستری
، دانشگاه پیام نورم ركزتیران

البرز

هشتگرد

دانشگاه پیام نور

هشتگرد

(ساوجبلاغ)

هشتگرد قدیم:
بلوار آیت الله خامنه‌ای،
دانشگاه پیام نور هشتگرد

كـرج

دانشگاه پیام نور

 كرج

کرج: رجایی شهر، بلوارموذن
، بلوارشهیدكمالی دهقان
،  ضلع شمالی دانشگاه آزاد ،
دانشگاه پیام نور،
سالن ورزشی جواد ال ائمه

ایلام

ایلام

دانشگاه پیام نور

 ایلام

ایلام: بلواردانشجو،
دانشگاه پیام نورمركزایلام ،
دایره امتحانات

دهلران

دانشگاه پیام نور

 دهلران

دهلران: بلوارامامحسین (ع)،
ساختمان جدید دانشگاه پیام نور دهلران

بوشهر

بوشهر

دانشگاه پیام نور

 بوشهر

بوشهر: بلوار شهید چمران ، خیابان غدیر،
جنب آموزش و پژوهش ،

دانشگاه پیام نور بوشهر

کنگان

دانشگاه پیام‌نو

ر کنگان

کنگان: بلوار امام خمینی (ره)، خیابان دانشگاه،
 
دانشگاه پیام نور كنگان

تهران

اسلامشهر

دانشگاه پیام نور

 اسلامشهر

اسلامشهر: انتهای خیابان
امام حسن مجتبی(ع)،
سمت چپ،
دانشگاه پیام نور اسلامشهر

ورامین

دانشگاه پیام نور

 ورامین

ورامین: قرچک ، میدان امام،
انتهای بلوار دانشگاه،

دانشگاه پیام نور ورامین

ری

دانشگاه پیام نور

 شهرری

شهرری: سه راه ورامین ،
سه­راه­تقی­آباد،
خیابان شهید عرب­ خواری،
دانشگاه پیام نور شهرری

دماوند

دانشگاه پیام نور

دماوند

دماوند: میدان قدس ،
خیابان دانشگاه ،
جنب میدان بسیج،
دانشگاه پیام نوردماوند

شهریار

دانشگاه پیام نور

 شهریار

شهریار: شهرک صدف،
بلوارتوحید، دانشگاه پیام‌ نور شهریار

تهران

دانشگاه پیام نور

 تهران جنوب

حوزه خواهران: تهران:
خیابان كریم خان ­زند،
خیابان استادنجات­ اللهی،
 نبش خیابان سپند،
دانشگاه پیام‌ نور تهران جنوب
، ساختمان اداری

دانشگاه پیام نور

 تهران جنوب

حوزه برادران : تهران:
خیابان كریم خان­ زند،
خیابان استادنجات­ اللهی،
نبش خیابان سپند،
دانشگاه پیام‌ نور تهران جنوب،
ساختمان آموزشی

چهارمحال و
بختیاری

بروجن

دانشگاه پیام نور

 بروجن

بروجن: بلوار مدرس،
دانشگاه پیام نور بروجن،
ساختمان اداری آموزش

شهرکرد

دانشگاه پیام نور

 شهرکرد

شهرکرد: خیابان فردوسی شمالی،
روبروی پارك ملت،  دانشگاه پیام نور شهركرد

خراسان
جنوبی

بیرجند

دانشگاه پیام نور

 بیرجند

بیرجند: خیابان شهید آوینی،
دانشگاه پیام‌ نور بیرجند،بخش آموزش

خراسان
رضوی

تربت حیدریه

دا نشگاه پیام نور

تربت حیدریه

تربت‌حیدریه: شهرک ولی عصر،
دانشگاه پیام نور تربت حیدریه

مشهد

دانشگاه پیام نور

مشهد

مشهد: بلوار معلم ، معلم ۷۱، بلوار آموزگار
-آموزگار ۶۹، دانشگاه پیام نور مركزمشهد

سبزوار

دانشگاه پیام نور

 سبزوار

سبزوار: خیابان دانشگاه،
بلواردكتر سیادتی
،
دانشگاه پیام نور مركزسبزوار،
ساختمان اداری طبقه دوم

نیشابور

دانشگاه پیام نور

نیشابور

نیشابور: كیلومتر ۸ جاده باغرود،
دانشگاه پیام نور نیشابور،
 ساختمان آموزشی

خراسان
شمالی

بجنورد

دانشگاه پیام نور

 بجنورد

بجنورد: خیابان دانشگاه،
خیابان شهریار(سعدی)،

دانشگاه پیام نورمركزبجنورد ،
ساختمان شهید محمد زاده

خوزستان

آبادان

 دانشگاه پیام نور

مركزآبادان

آبادان: كوی طالقانی ،
خیابان رازی(سیكلین)،

دانشگاه پیام نور آبادان

اهواز

دانشگاه پیام نور

 اهواز

اهواز: اتوبان گلستان،
انتهای بلوار پردیس،
 
دانشگاه پیام نور اهواز

رامهرمز

دانشگاه پیام نور

 رامهرمز

رامهرمز: میدان دانشگاه، جنب ایستگاه برق ،
 
دانشگاه پیام نور مركزرامهرمز

دزفول

 دانشگاه پیام نور

مركزدزفول

دزفول: كیلومتر ۳ جاده صفی‌آباد،
دانشگاه پیام نور دزفول

بهبهان

دانشگاه پیام نور

 بهبهان

بهبهان: جاده قدیم اهواز
، میدان شهید غلامی،

دانشگاه پیام نور بهبهان

زنجان

ابهر

دانشگاه پیام نور

ابهر

ابهر: ابتدای جاده ترانزیت،
دانشگاه پیام نور ابهر

زنجان

دانشگاه پیام نور

زنجان

زنجان: كوجه مشكی،
میدان رسل،خیابان امامت،

دانشگاه پیام نور زنجان

سمنان

سمنان

دانشگاه پیام نور

 سمنان

سمنان: میدان استاندارد،
جنب اداره محیط زیست،

دانشگاه پیام نور سمنان

شاهرود

دانشگاه پیام نور

 شاهرود

شاهرود: خیابان تهران ،
مقابل‌دانشگاه آزاد اسلامی
،
دانشگاه پیام نور شاهرود

سیستان و
بلوچستان

ایرانشهر

دانشگاه پیام نور

 ایرانشهر

ایرانشهر:
كیلومتر۴بزرگراه شهید مرادی(جاده بمپور)

دانشگاه پیام نور مركزایرانشهر،
ساختمان شماره ۲، قسمت آموزش

چابهار

دانشگاه پیام نور

 چابهار

چابهار: خیابان امام خمینی(ره)،
خیابان ظفر جنوبی،

دانشگاه پیام نور چابهار

زاهدان

دانشگاه پیام نور

مرکززاهدان

زاهدان: ابتدای بزرگراه خلیج فارس،
دانشگاه پیام نور

استان سیستان وبلوچستان،
زاهدان، ساختمان اداری

فارس

شیراز

دانشگاه پیام نور

شیراز

شیراز: شهرک گلستان ،
بلوار علامه دهخدا ،قبل از

نمایشگاه بین المللی، خیابان پیام نور،
دانشگاه پیام نور شیراز ، ساختمان قدیر

لارستان

دانشگاه پیام نور

 لارستان

لارستان:شهرجدید،
کیلومتر ۳ بلواردکتردادمان،
بالاترازپارک جنگلی،
دانشگاه پیام نور لارستان

كازرون

دانشگاه پیام نور

.مركزكازرون

كازرون: ابتدای جاده دوان،
دانشگاه پیام نور كازرون

فسا

دانشگاه پیام نور

فسا

فسا: کیلومتر ۳ جاده فسا به شیراز،
دانشگاه پیام نور فسا

قزوین

 قزوین

دانشگاه پیام نور

 قزوین

قزوین: فلكه شهید حسن پور ،
مجتمع ادارات،
 
روبه روی اداره كار و امور اجتماعی
، دانشگاه پیام نور قزوین

قم

قـم

دانشگاه پیام نور

 قم

قـم : میدان امام زاده سیدعلی
،۶۰ متری شهدای پست،

دانشگاه پیام نور قم

كردستان

سنندج

دانشگاه پیام نور

 سنندج

سنندج : شهرک بهاران،
فاز ۱۷/۱، خیابان نیما یوشیچ،
 دانشگاه پیام نور سنندج

سقز

دانشگاه پیام نور

 سقز

سقز : شهرك دانشگاه،
خیابان دانشگاه ،
دانشگاه پیام نور سقز

مریوان

دانشگاه پیام نور

 مریوان

مریوان : بلوار ورودی شهر،
دانشگاه پیام نور مریوان

كرمان

سیرجان

دانشگاه پیام نور

 سیرجان

سیرجان: بلوار سید احمد‌خمینی ،
دانشگاه‌پیام نورسیرجان

کرمان

دانشگاه پیام نور

کرمان

کرمان: انتهای بلوارجهاد،
دانشگاه پیام نور مركزکرمان ،
ساختمان عماد ، اداره امتحانات

جیرفت

دانشگاه پیام نور

 جیرفت

جیرفت: خیابان ایستگاه قدیم‌كرمان
خیابان استقلال،

جنب مخابرات جدید

كرمانشاه

كرمانشاه

دانشگاه پیام نور

 کرمانشاه

كرمانشاه : میدان امام خمینی(ره)،
بزرگراه امام خمینی(ره)،
 دانشگاه پیام نورمركزكرمانشاه

كرند غرب (دالاهو)

دانشگاه پیام نور

 كرند غرب

كرند غرب: شهرك سیصد دستگاه،
خیابان نیروی انتظامی،
 دانشگاه پیام نور مركزكرندغرب

جوانرود

دانشگاه پیام نور

 جوانرود

جوانرود: فرهنگیان، فاز۲،
روبه روی بیمارستان حضرت رسول (ص) ،
كوچه دانشجو ، دانشگاه پیام نور
، طبقه دوم، دفترآموزش

كهگیلویه و
بویراحمد

یاسوج(بویراحمد)

دانشگاه پیام نور

 یاسوج

یاسوج: گلستان۶ ، ستاد دانشگاه پیام نور
استان كهگیلولیه و بویراحمد

كهگیلویه (دهدشت)

دانشگاه پیام نور

دهدشت

دهدشت: میدان شهید شیرودی(۱۸۰دستگاه)،
دانشگاه پیام نورمركزدهدشت

گلستان

گرگان

دانشگاه پیام نور

 گرگان

گرگان: انتهای انجیرآب،
جنب ستاد فرماندهی نیروی انتظامی،
 دانشگاه پیام نور  گرگان

گیلان

تالش

دانشگاه پیام نور

تالش

تالش: کیلومتر ۵ جاده تالش به رضوانشهر،
دانشگاه پیام نور تالش

لاهیجان

دانشگاه پیام نور

 لاهیجان

لاهیجان:
کیلومتر ۴ جاده لاهیجان به لنگرود،
دهستان لیالستان،
خیابان شهید غلامعلی پور، 
بعد از كتابخانه

رشت

دانشگاه پیام نور

 رشت

رشت:بلوار امام خمینی(ره)،
خیابان پیام‌ نور،
دانشگاه پیام نور رشت

لرستان

خرم آباد

دانشگاه پیام نور

 خرم آباد

خرم‌آباد: ،کیلومتر ۲ جاده خرم آباد – بروجرد،
كهریز ،
جنب دانشگاه علوم پزشكی لرستان

دلفان

دانشگاه پیام نور

 دلفان

دلفان:كیلومتر ۲ جاده نورآباد
به خرم‌آباد
، دانشگاه پیام نور دلفان

کوهدشت

دانشگاه پیام نور

کوهدشت

کوهدشت:بلوار مالک‌اشتر، جنب شهرداری،
دانشگاه پیام نور كوهدشت

مازندران

بابل

دانشگاه پیام نور

بابل

بابل: بلوار امام رضا (ع)،
رو به روی فاز ۲ فرهنگ شهر،
كوچه خداداد۱۷،
 دانشگاه پیام نور بابل

رامسر

دانشگاه پیام نور

 رامسر

رامسر: سادات شهر،
دانشگاه پیام نور رامسر

ساری

دانشگاه پیام نور

 ساری

ساری: میدان خزر،
كیلومتر ۷ جاده دریا،
دانشگاه پیام نور ساری ،
 ساختمان شماره ۲

مركزی

اراک

دانشگاه پیام نور

 اراک

اراک: کمربندی شمالی،
ابتدای جاده فرودگاه،
دانشگاه پیام نوراراك

ساوه

دانشگاه پیام نور

 ساوه

ساوه: میدان فلسطین،
میدان دانشگاه ،
دانشگاه پیام نور ساوه

هرمزگان

بندرلنگه

دانشگاه پیام نور

 بندرلنگه

بندرلنگه: بلوارجانبازان،
جنب شركت نفت ناحیه فلات قاره،
دانشگاه پیام نور بندرلنگه

بندرعباس

دانشگاه پیام نور

 بندرعباس

بندرعباس: نرسیده به چهارراه جهانبار،
دانشگاه پیام نور بندر عباس

كیش

دانشگاه پیام نور

 كیش

كیش: خیابانسنایی،
دانشگاه پیامنور كیش

همدان

همدان

دانشگاه پیام نور
همدان

همدان: بلوار بسیج، سه‌راهی
شهرك فرهنگیان، جنب بوستان نماز
، دانشگاه پیام نور همدان

ملایر

دانشگاه پیام نور

 ملایر

ملایر: بلوار شهید بهشتی،
جنب بوستان كوثر،

دانشگاه پیام نورملایر

یزد

یزد

دانشگاه پیام نور

یزد

یـزد: جاده شهرک صنعتی،
جنب پایانه مسافربری ،

دانشگاه پیام نور یزد

 

 

 

 

[ad_2]

به این پست امتیاز دهید.
نظرات و ارسال نظر


دانلود آهنگ جدید